Şehir kültürün yerleşmesinde daha güzel ve estetik mekanların elde edilmesinde önemli yer tutan parke taşları günümüz modern şehir dokusunun oluşması için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. 
Uzun yıllar ağır yüke dayanan beton parke taşlarının sağlamlığı uzun ömürlü olması her kesim tarafından bilinmekte ve uygulanmkatadır. 
Şehir içi yollarda ve tretuvar kaplamalarında, sanayi alanları, site içi uygulamaları, park alanları, ticaret merkezleri, fabrika çevrelerinde yoğun çalışmalara maruz kalan taşlar yıllarca estetiğini kaybetmeden kullanabileceğiniz muhtelif renk ve seçeneklerde siz sayın müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Montaj ve Uygulama

1- Uygulanacak alanın zemin etüdünün iyi yapılması ve istenilen eğimde ve belirlenmiş kotta tasviye edilerek gerek görülmesi halinde sıkıştırılır. (silindir veya kompaktör vs. araçlarla)

2- Döşenecek alanın zemin cinsine ve durumuna göre zeminin iyileştirilmesi yapılır.

3- Boşluk kalmayacak şekilde malzeme ile gerekli görülen yerlerin sağlamlaştırılması yapılmaktadır.

4- Bordür taşlarımız ile belirtilen kotta ve tasviye beton ile doldurulur.

5- Doldurulan zemin parke taşlarının estetik bir biçimde döşenmesi için kum serilerek mastarla düzeltilmek kaydıyla döşeme işi yapılır.

6- Döşemede kullanılan işçi malzemeleri plastik uçlu çekiç ile birbirine monte edilir.

7- Döşeme işleminden sonra taş aralarındaki boşluklar üzerine perdallık kum serilme işlemi yapılır. daha sonra taşların üzerinden silindir geçirilerek zeminin döşeme işlemi bitmiş olur.

Foto Galeri