Prefabrik Ev

İklim açısından kışları ılık ve yağışlı, yazları ise sıcak geçen Ege bölgesi prefabrik bina açısından en uygun yerlerin başında gelmektedir.
Gerek şehir merkezinde olsun, gerekse şehir dışında olsun prefabrik evler iklim şartları açısından hemde bölgenin birinci derece deprem bölgesi olmasından dolayı prefabrik evler sağlam ve modern yapısı nedeniyle güvenle kullanılmaktadır.
Emirhanyapı Prefabrik olarak misyonumuz bu gereken şartlarda sizlere en estetik, modern, kaliteli prefabrik evlerimizi sizlere sunmaktır.
Emirhanyapı Prefabrik olarak sizin istekleriniz,ihtiyaçlarınız doğrultusunda ekonomik ve kaliteli evler, ofisler, depolar tasarlamaktadır.
Prefabrik evlerimiz hızlı montajı ve ekonomik olması sebebiyle ister şehirde isterseniz köylerimizde tercih edilmektedir.
Özellikle betorname binaların yavaş ve maliyetli olması prefabrik binaların tercihin edilmesini arttırmaktadır.
Siz değerli müşterilerimize yapılarınız Emirhanyapı Prefabrik olarak bizim tarafımızdan alt yapısından iç dekorasyonuna kadar entegre bir şekilde teslim edilmektedir.

1. DUVARLAR =Duvarlar, (80x80x2 mm), (40x60x1.5 mm), (40x40x1.5 mm) profillerin her 60 cm de bir kaynaklama sistemi ile oluşturulmuş karkas üzerine iç ve dış yüzeylerde 8 mm kalınlığında çimento yongalı levhalar kullanılarak oluşturulmaktadır.Çimento yongalı levhalar TS EN 12467’ye uygun olmaktadır. 
2. DUVAR ISI İZOLASYONU = Isı izolasyonu için 4 cm kalınığında tam donanımlı polistren köpük (EPS) (12 kg/m3 ) kullanılmaktadır. 
3. ÇATI KAPLAMASI = Her 60 cm de (40x40x1.5mm), (40x60x1.5 mm) (80x80x2mm) kutu profillerden oluşturulan demir karkas üzerine 0,55 mm kalınlığında kırmızı boyalı trapes (Galvaniz saç) kaplanarak çatı oluşturulacaktır. Yağmur suları tahliyesi yağmur olukları vasıtayla çift akıntılı tahliye şekilde dizayn edilmektedir. Çatı iç tavanına 8 mm kalınlığında çimento yongalı levhalar kullanılarak çatı tavanı oluşturulmaktadır. Çatı izolasyonu olarak 8 cm kalınlığında cam yünü elyaf kullanılmaktadır. 
4. TABAN KAPLAMASI = Kutu profillerden oluşan çelik karkas üzerine 14 mm kalınlığında çimento yongalı levhalar kullanılarak konteyner tavanı oluşturulacaktır. Bunun üzerine laminat şiltesi serilip 8 mm kalınlığında laminat parke döşenmektedir. 
açılımlı PVC malzemeden teşkil edilecektir.(Özel isteğinize göre amerikan panel kapı tercihleriniz değerlendilecektir) 

5. KAPILAR= Dış kapı 90 cm genişliğinde tek kanatlı PVC malzemeteşkil edilecektir.Banyo kapısı 75 cm genişliğinde tek açılımlı PVC malzemeden teşkil edilecektir.(Özel isteğinize göre amerikan panel kapı tercihleriniz değerlendilecektir) 
 6. PENCERELER= Konteyner ön cephesinde 2 adet (1.20 x 1.20 m) ebatında idarece belirlenen renkte çift camlı PVC pencere oluşturulmaktadır. 
7. BANYO-WC= Konteyner banyo bölümünde; (90×90 cm) damperli duşa kabin, 1 adet klozet, ve 65 cm ebadında Hilton lavabo kullanılmaktadır.Duvar ıslak zeminlere lambiri kaplama döşenmektedir.Taban zemine fayans kaplama uygulanmaktadır. 
8. ELEKTRİK TESİSATI= Yerleşim planına göre 220 wattlık Elektrik tesisatı gizli olarak sıva altı yapılmaktadır.Kablolar TSE markalı olup sigortalar Otomat kullanılacaktır.Prizler 2×2,5 luk , Aydınlatma 2×1,5 luk kablo kullanılacaktır.Oda ve dış kapı giriş üstünde glop lamba kullanılmaktadır. 
9. SIHHİ TESİSAT= Yerleşim planına uygun olarak temiz ve pis su boruları gizli olarak sıva altı yapılacaktır.Ayrıca Banyodaki çeşmeler montajlı ve kullanıma hazır şekilde teslim edilecektir.Tüm tesisatlar alttan çıkışlı giderleri dışarıda hazır bırakılmaktadır. 
10. BOYA= Dış cephe boyası subazlı , akrilik, reçine esaslı dekoratif boya ile boyanmaktadır.İç cephe boyası akrilik , kopalimer esaslı silikonlu boya uygulanmaktadır.Tavan akrilik kopolimer esaslı mat dekoratif boya uygulanmaktadır.